ردیف

عنوان اصلی

مرکز

مسئول

آدرس

تلفن

سال تاسیس

1.        

اموزشگاه آزاد تجسمی بجنورد

ترنم (تجسمی)

مریم کلاتی مقدم

بجنورد خیابان شهید بهشتی آموزشگاه ترنم

85

2.        

نگار

راحله روشن روان

خیابان فرودسی  کوجه سرور پلاک 14کوچه سرور پلاک 13

2227491-0585

85

3.        

ترمه

اکرم السادات خالقی هاشمی

میدان خرمشهر جاده شهرک

32256193

85

4.        

برکه

ژیلا بادیانت

خیابان فردوسی خیابان 16متری ابوذر-پلاک 44

2224620

85

5.        

پاسارگاد

مسعود رحمانی

طالقانی شرقی-جنب بیمه ایران

88

6.        

فام (تجسمی)

نسرین حسنی

خیابان امیریه جنوبی روبروی بانک ملی

32242419

82

7.        

پویش (تجسمی)

مجید وقار موسوی

خیابان شریعتی جنوبی پلاک 86

32240580

87

8.        

نقش (تجسمی)

نیلوفر کاظمیان

بجنوردخیابان طالقانی شرقی جنب تعاونی اعتبارعسگریه

32224640

76

9.        

آبادگران

سمیه رمضان زاده

خیابان شریعتی شمالی نش خیابان وداد - پلاک 7

88

10.     

شهریار (تجسمی)

یونس گرمه ای

خیابان شریعتی جنوبی- کوچه تقی زاده - شریعتی 5- بن بست ایرج هدایتی

2210194

 

11.     

آرا (تجسمی)

زینب قائینی

نرسیده به چهار راه امیریه طالقانی 31

89

12.     

جهان نما

محمد اشراقی

ما بین جوادیه و تختی - حاشیه بلوار - سمت راست

 

 

13.     

جهان تصویر

زهره شجاعی

بجنورد-خیابان فرهنگ نبش فرهنگ 7

87

14.     

نهال (تجسمی)

شارون انفرادی مقدم

خیابان شریعتی شمالی-خیابان شهید ادیبی فر-پلام 10

32285144

92

15.     

نیلو (تجسمی)

شیوا رابوکی

میدان خرمشهر-کوی پردیس-پلاک 120

32259707

92

16.     

آونگ (تجسمی)

طیبه مرتضوی

خیابان 17شهریورشمالی-کوچه شهید محمدی-پلاک9

92

17.     

تجسم (تجسمی)

هوشنگ طاهری

طالقانی شرقی-کوچه جاجرمی کوچه روبروی سازمان

93

18.     

حوض نقاشی

مارال رستمیان

امیریه شمالی-خیابان نامجو- بن بست پامچال (حسینیه حجت) پلاک 70

94

19.     

عمیق

ابوذر عمیق

حد فاصل میدان شهید و کوچه جاجرمی

95

20.     

روحانی

رمضان علی روحانی

طالقانی شرقی 24 کوچه سلطانی زیر زمین مجتمع بوف

96

21.     

نگارستان (تجسمی)

ابوالفضل نورسته

خیابان طالقانی شرقی - روبروی پاساژ ارم-کوجه شهید نبوی -پلاک 463

 

96

22.     

خانه کودگان

سحر نقدی پور

خیابان امیریه جنوبی - خیابان رضا امامی 6- بن بست میهن- انتهای کوچه پلاک 70

 

32229236

96

23.     

گنبد کبود

سارا نقدی پور

بجنورد- خیابان امام خمینی24- جمهوری9 پلاک654

 

96

24.     

ضحی

زهره پرمو

- میدان شهیدمجتمع تجاری لادن – طبقه پایین –پلاک 26

 

96

25.     

 نقش رنگ

مریم شیرازیان مقدم

خیابان طالقانی غربی - 4 راه بسیج -نبش میرزا رضای کرمانی23- طبقه اول

 

96

26.     

پرواز رنگها

مریم سعیدی

بجنورد- مجتمع تجاری ارم - طبقه +1- پلاک 96

 

96

27.     

شادی

شادی وحید

خیلبان امیریه شالی- خیابان شهید نامجو ، سمت چپ - پلاک 26

 

96

28.     

اموزش گاه ازاد موسیقی بجنورد

پارسین

رضا نادری

چهارراه مخابرات-کوچه قناری لاله-نبش چهارراه دوم-مجتمع تجاری پاستور-پلاک10 طبقه 4 واحد8

94

29.     

ماهور (موسیقی)

محمد رضا رحیمی

خیابان طالقانی شرقی کوچه مرتضوی

85

30.     

باربد (موسیقی)

نگار نامجو

خیابان امام خمینی کوچه میرزا کوچک خان جنگی

2250508-0584

86

31.     

رامتین (موسیقی)

دانوش جبار ایمانی

خیابان امیریه شمالی-خیابان وداد- پلاک 22

94

32.     

درنا

موسی قادری

چهارراه امیریه طالقانی غربی سمت چپ پلاک 920

95

33.     

سرایش

ساره  پس افکند

بجنورد- خیابان طالقانی شرقی ، نرسیده به کوچه مرتضوی ، جنب بانک تجارت ، ساختمان نما رومی ، طبقه 2 -  پلاک 266

 

96

34.     

صحنه

علیرضا فیروزه

خ شهید رضا امامی جنوبی-کوچه شهید ترکانلو-پلاک 13

32248740

92

35.     

 

منوچهر محمدپور

میدان خرمشهر-شانزده متری اول-روبروی هنرستان مدرس-پلاک 1

93

36.     

سوری نو

دانیال قاسمیان

طالقانی غربی - بلوار فرودگاه-روبرو شیر آب نبش کوچه آزرم- پلاک 1293

 

96

37.     

بهپوش (طراحی دوخت)

منیژه حصاری

خیابان طالقانی غربی-کوچه اختر-کوچه شهید قنبری-پلاک40

94

38.     

مانه و سملقان

افرا(تجسمی)

فاطمه پور محمد

خ شهید بهشتی کوچه شهید نورانی پلاک 46

 

90

39.     

هرای  (موسیقی)

رضا محمدی

خیابان امام خمینی (ره) پاساژ فرخی

 

94

40.     

تجسمی آریا

مهسا کرمی

آشخانه - خیابان شهید قربانی پلاک 187

 

96

41.     

فاروج

مدادرنگی(تجسمی)

افسانه عباسپور

خ موفق-موفق9- کانون پرورشی درب شمالی

 

92

42.     

نقش خیال (تجسمی)

شیما موسوی

خیابان معلم 7 - پلاک 57

 

85

43.     

آموزشگاه موسیقی نغمه های شاه جهان

lمظاهر حدادیان

فاروج- خیابان موفق- کوچه موفق 7- درب سوم- سمت چپ- طبقه اول

96

44.     

شیروان

ابرنگ

ملیحه باصبر دالنجان

خ امام رضا-خ رزاز-چهارراه اول-سمت چپ جنوبی- درب شمالی- پلاک 163

92

45.     

نگارستان (تجسمی)

علی رحیمی

شیروان - خیابان شفا- شفا 5-پلاک 47

 

79

46.     

نیستان (خوشنویسی)

فاطمه فریدا

خیابان رزاز-نبش رزاز12

 

94

47.     

دانش (تجسمی)

محمد داد بخش

شیروان- چهارراه سعدی - نبش گلستان

 

 

48.     

طلوع

فاطمه آرام

خیابان امام رضا 3-

 

95

49.     

اموزشگاه خوشنویسی بهادریان

بهادریان

خیابان جامی شمالی

 

95

50.     

دنیای هنر

انیس ناهیدی

میدان انقلاب پاساز 2پارسا طبقه 2

 

95

51.     

اموزشگاه موسیقی نغمه های گلیان

 

مجتمع فرهنگی و هنری غدیر

 

96

52.     

جاجرم

دوستی   (تجسمی)

مرضیه دوستی

بهشتی 5

32277029

90

53.     

اسکندری (تجسمی)

آتنا اسکندری

باهنر-پاساژ عابد

32275600

90

54.     

ارغوان     (تجسمی)

مریم پور تقی

جاجرم انتهای مطهری غربی

88

55.     

سکوت و رنگ

شمسی فرسوده ثانی

خیابان شهید بهشتی - شهید بهشتی 12 - بن بست سمت راست

 

96

56.     

گرمه

اندیشه

فاطمه بهرامی مقدم

گرمه - انقلاب 10-جنب مسجد الحسین 

 

57.     

افرینش

محمد رضا حسن زاده

 

 

 

58.     

پردیس

رسول نجاری

گرمه – خیابا ن امام سجاد (ع)

 

 

59.     

اسفراین

باران (تجسمی)

محدثه بهمنش

خ طالقانی2

 

88

60.     

هنرهای زیبا (تجسمی)

احمد محمدی

اخ امام رضا(ع) نبش دارو خانه قلی زاده

 

89

61.     

نغمه داوودی (موسیقی)

جمشید ولی نژاد

نبش امام رضا 15

 

89

62.     

دلنوازان (موسیقی)

محمد حسن پور

خیابان امام خمینی (ره)، جنب بانک رفاه

 

94