• اخبار

ویژه مدیران و کتابداران کانون های فرهنگی و هنری؛ کتابخانه تخصصی شهید بهشتی در خراسان شمالی فعال شد

ویژه مدیران و کتابداران کانون های فرهنگی و هنری؛  کتابخانه تخصصی شهید بهشتی در خراسان شمالی فعال شد
کتابخانه تخصصی «شهید بهشتی» ویژه مدیران و کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد در محل دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی فعال شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی به نقل از خبرگزاری شبستان، هاشم شیرازیان گفت: کتابخانه تخصصی «شهید بهشتی» با حدود 60 عنوان کتاب در محل دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی فعال شده و از این پس مدیران، کتابداران و اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد می توانند از کتاب های این مجموعه استفاده کنند.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی هدف از راه اندازی این کتابخانه را آشنایی فعالان کانون ها با افکار و اندیشه های شهید بهشتی، در دسترس قرار دادن منابع جامع و کامل برای مخاطبان، برنامه ریزی تخصصی برای ارائه کتاب های مورد نیاز جوانان و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی اعلام کرد.

شیرازیان با بیان اینکه نخستین کتابخانه تخصصی دبیرخانه مساجد با عنوان «امام خمینی (ره)» در کانون فرهنگی و هنری حوزه علمیه امام خمینی(ره) فعال شده است، اظهارداشت: بنا داریم کتابخانه تخصصی دیگر شخصیت های انقلاب اسلامی همچون مقام معظم رهبری، شهید مطهری، دکتر شریعتی، آیت الله مصباح و .... را هم در دبیرخانه و کانون های فرهنگی و هنری فعال کنیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500