• اخبار

کارگاه آموزش طراحی مد و لباس اسلامی ایرانی درشیروان برگزار شد

کارگاه آموزش طراحی مد و لباس اسلامی ایرانی درشیروان برگزار شد
کارگاه آموزشی مد و لباس ایرانی و اسلامی با موضوع طراحی روی لباس در مجتمع فرهنگی و هنری غدیر شیروان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: این کارگاه آموزشی با تدریس زهرا خوش باطنˈ از طراحان برجسته لباس و با استقبال هنرمندان رشته طراحی و دوخت تشکیل شد.

زهره بابایی،افزود: دراین کارگاه  مباحثی همچون رنگ شناسی، شناخت پارچه، طراحی لباس و پوشش های مختلف و رودوزی سنتی ارائه شد.

وی، اظهار کرد: معرفی ظرفیت ها و توانمندی های فعالان این حوزه و همچنین ارتقاء سطح علمی و تئوری علاقمندان و هنرمندان از اهداف برپایی این کارگاه آموزشی به شمار می رود.

گفتنی است؛ در این کارگاه آموزشی تعدادی از علاقمندان و دانشجویان رشته طراحی و دوخت حضور داشتند.

برگزاری کارگاه هنر در شیروان

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: کارگاه آموزشی با هدف توانمند سازی آموزگاران ابتدایی در درس هنر در محل مجتمع فرهنگی و هنری غدیر شیروان دهم آذر ماه برگزار شد.

زهره بابائی با  اشاره به تاثیر معلمان در استفاده از زبان هنر در جامعه ، هنر را فعالیتی  نشاط بخش برای تمام پایه های ابتدایی دانست.

وی افزود: این کارگاه که مقرر است به مدت سه روز طی هفته جاری ادامه داشته باشد به همت آموزشگاه هنرهای تجسمی طلوع به مدیریت فاطمه آرام و آموزش و پرورش شهرستان در حال برگزاری است.

گفتنی است؛ بر اساس برنامه زمانی کارگاه های مذکور در روزهای دوشنبه و چهارشنبه ١٢ و ١٤ آذر ماه در مجتمع فرهنگی و هنری غدیر برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500