• اخبار

پنجاه و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی مانه و سملقان برگزار شد

پنجاه و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی مانه و سملقان برگزار شد
پنجاه و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی مانه و سملقان با حضور دبیرشورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان مانه و سلمقان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ رئیس شورای فرهنگ عمومی مانه و سملقان در این جلسه  با بیان اینکه فرهنگ به معنای ادب، علم و دانش، معرفت و مجموعه آداب و رسوم  و علوم معارف است، گفت: فرهنگ اسلامی به عنوان یک فرهنگ اصیل حلال بسیاری از مشکلات جامعه بشری است.

حجت الاسلام احمدزاده، افزود: با توجه به فضای مجازی که این روزها در کشور وجود دارد بسیاری از جوانان ما گرایش به فرهنگ غربی پیدا کرده اند بنابراین وظیفه همه ما مسئولان این است که این  موضوع  را برای جامعه تبیین کنند.

فرماندار مانه و سملقان هم  در این جلسه گفت: شورای فرهنگ عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید ماهیت آن حفظ شود.

محمود رضا معموری، با اشاره به مشخص شدن یک روز به نام مانه و سملقان افزود: در این شورا باید تمامی نظرات را جمع آوری کنیم و از کارشناسان و صاحبنظران در یک بازه زمانی برای نام گذاری شهرستان استفاده کنیم.

وی، اضافه کرد: برای مشخص کردن چنین روز مهمی نباید عجله کرد، این شهرستان قابلیت کشاورزی و گردشگری بسیار بالایی دارد بنابراین باید وقت گذاشت و خوب فکر کرد و روز خوبی را برای این شهرستان انتخاب کرد تا مورد استقبال و در شان مردم این شهرستان باشد.

در ادامه اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان مانه و سملقان به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در راستای اجرایی و عملیاتی نمودن هر چه بهتر دستور کار های جلسه پرداختند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500