• اخبار

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی: خبرنگاران پیام رسان مردم هستند/اصحاب رسانه خراسان شمالی تجلیل شدند

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی: خبرنگاران پیام رسان مردم هستند/اصحاب رسانه خراسان شمالی تجلیل شدند
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت:خبرنگاران پیام رسان اقشار مختلف مردم هستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ رضا رضایی در آیین گرامیداشت روز خبرنگار ، ضمن تبریک این روز به اصحاب رسانه گفت:از زحمات همه اصحاب رسانه که طی یک سال گذشته در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه تلاش کرده اند تشکر و قدردانی می کنیم.
وی افزود: استاندار خراسان شمالی همیشه حامی جامعه اطلاع رسانی بوده و هستند و به صورت روزانه و هفتگی مشکلات مطبوعات را پیگیری می کنند.
وی، اظهار کرد: روز خبرنگار فرصت خوبی است تا به دغدعه ها و مشکلات جامعه مطبوعاتی پرداخته شود.
رضایی بر هم افزایی و مشارکت هر چه بیشتر و بهتر اصحاب رسانه در استان تاکید کرد و افزود: این کار موجب توسعه استان و ارتقا جایگاه خبرنگاران خواهد شد‌.
گفتنی است،در این آیین از دست اندرکاران رسانه و مطبوعات خراسان شمالی با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود قدردانی شد.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۲۳:۱۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500