• اخبار

همزمان با برگزاری جشنواره تولیدات صدا و سیما؛ هنرمندان شهرستان های خراسان شمالی به هنرنمایی می پردازند

همزمان با برگزاری جشنواره تولیدات صدا و سیما؛  هنرمندان شهرستان های خراسان شمالی به هنرنمایی می پردازند
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: همزمان با برگزاری جشنواره تولیدات صدا و سیما هنرمندان شهرستان های استان با اجرای برنامه های متنوع در قالب شب های فرهنگی و هنری به هنرنمایی می پردازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ ابوالحسن حیدری با بیان اینکه این برنامه های همزمان با ایام دهه امامت و ولایت برگزار می شود، افزود: اجرای موسیقی تک نوازی و گروه نوازی، شعر طنز، اجرای گروه آیینی، ضرب زورخانه و معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان ها از اهم برنامه های شب های فرهنگی و هنری می باشد.

وی، اظهار کرد: چهارشنبه 23 مرداد ماه هنرمندان شهرستان های گرمه و جاجرم با دبیری صادق بابایی و مهدی فخرانی به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری می پردازند.

حیدری، همچنین تصریح کرد: برنامه های فرهنگی و هنری پنجشنبه 24 مرداد ماه با هنرنمایی هنرمندان شهرستان های راز و جرگلان و مانه و سملقان و با دبیری محمد قانع پور و رضا منصوریان اجرا خواهد شد.

وی، اظهار داشت: هنرمندان شهرستان های شیروان و فاروج هم جمعه  25مرداد با دبیری ذکریا شیر محمد زاده و مرضیه مهربان  در پارک شهربازی بجنورد میزبان علاقمندان خواهند بود.

حیدری، خاطرنشان کرد: هنرمندان شهرستان اسفراین شنبه 26 مردادماه با دبیری محمد یحیی آبادی و هنرمندان شهرستان بجنورد یکشنبه 27 مرداد ماه با دبیری محمد شاکری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری را برگزار خواهند کرد.

وی، با بیان اینکه برنامه های شب های فرهنگی و هنری یکی از برنامه های جشنواره تولیدات ملی صدا و سیما می باشد، افزود: این برنامه ها  با هدف ایجاد شور و نشاط در بین مردم، معرفی توانمندی ها و ظرفیت های فرهنگی و هنری هنرمندان شهرستان ها و معرفی ظرفیت های استان برگزار خواهد شد. 

گفتنی است، برنامه های شب های فرهنگی و هنری خراسان شمالی از 23 تا 27 مرداد ماه هر شب ساعت 21 تا 22 و 30 دقیقه با هنرنمایی هنرمندان سراسر استان در پارک شهربازی بجنورد برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500