• اخبار

فراخوان نخستین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب خراسان شمالی منتشر شد

فراخوان نخستین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب خراسان شمالی منتشر شد
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از انتشار فراخوان نخستین جشنواره روستاها و عشایردوستدار کتاب خراسان شمالی خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ رضا رضایی با اعلام این خبر افزود: این جشنواره با هدف فراهم آمدن بستر مناسب توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه، گسترش عدالت فرهنگی در روستاهای خراسان شمالی و حمایت از طرح های ابتکاری و کاربردی در حوزه کتاب و کتابخوانی با محوریت روستاها و عشایر استان برگزار شد.

وی، اظهار کرد: ایجاد تاثیرات پایدار در ارتقای سطح فرهنگ کتابخوانی و مطالعه ، متناسب با نیازهای محلی و آیین های بومی و ارزش های دینی و ملی، برخوردار از مشارکت مردمی و پشتیبانی واحدهای اجرای روستا و عشایر، پوشش مناسبتی جمعیتی و در برگیرنده تمامی سنین و برخوردار از خلاقیت نوآوری وکیفیت در محتوا و شیوه اجرا از ویژگی های طرح های ارسالی خواهد بود.

وی، تصریح کرد: ارائه اصل طرح های خلاقانه و کاربردی در روستاها و عشایر در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در غالب فرم با مهر و امضای دهیار و رئیس شورای اسلامی روستا و عشایر از شرایط شرکت در این جشنواره می باشد.

رضایی، مهلت ارسال آثار به این جشنواره را 10 آبان ماه اعلام کرد و افزود: علاقمندان می توانند برای شرکت در این جشنواره به دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 0532237327 تماس حاصل نمایند.

وی خاطرنشان کرد: آیین اختتامیه این جشنواره 30 آبان ماه برگزار و برگزیدگان آن تجلیل خواهند شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۲۳:۳۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500