اخبار

استاندار خراسان شمالی در تازه ترین جلسه شورای فرهنگ عمومی خواستار شد:

میزبانی استان برای برگزاری برنامه های ملی و بین المللی در حوزه غدیر

میزبانی استان برای برگزاری برنامه های ملی و بین المللی در حوزه غدیر
استاندار خراسان شمالی در تازه ترین جلسه شورای فرهنگ عمومی خواستار میزبانی استان در سال 1400 برای برگزاری برنامه های ملی و بین المللی در حوزه غدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی «محمد علی شجاعی» استاندار خراسان شمالی در این جلسه با بیان این که اسلام، دین عمل و اقدام پس از فرا گرفتن ارزش هاست و استقامت و ایثار مردم که برگرفته از نهضت عاشوراست فرهنگ نظام اسلامی است و فرهنگی که   مردمانش یادگرفته اند نظام از پیکره آنان جدا نیست و مکتب حاج قاسم سلیمانی در آن شکل گرفته است.

وی در بخش دیگری از سخنانش از این که شورای فرهنگ عمومی استان و کشور باید این مسیر را طی کند، خواستار میزبانی این استان در سال ۱۴۰۰ برای برگزاری برنامه های ملی و بین المللی در حوزه غدیر شد.

شجاعی هم چنین در این جلسه با انتقاد از برگزاری جشنواره ورزشی در ایام شهادت امام هادی (ع) در استان گفت: مگر 4 روز یا 4 سال از پیروزی انقلاب گذشته است که ندانیم چگونه رفتار کنیم؟! برگزاری جشنواره ورزشی در روز شهادت کاری نابخشودنی بود و درکنار ورود سیستم قضایی به مسئله، با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان رئیس هیئت ورزشی را عزل کردیم.

امام جمعه بجنورد نیز در این جلسه ضمن تاکید بر مدیریت دینی و علوی، از نامه امام علی (ع) به مالک اشتر به عنوان بهترین دستورالعمل برای مدیریت یاد و تصریح کرد: مدیران باید بدانند چگونه با مردم برخورد کنند و برای تربیت نفس خویش چه کارهایی انجام دهند.

حجت الاسلام «نوری» افزود: مدیران و مسئولان در مدیریت نباید به یک نفر اعتماد نکنند، زیرا مردم و بیت المال به میزانی اهمیت دارد که باید به صورت پیوسته بر آنها نظارت داشت.

شصت و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی امروز سوم اسفندماه با حضور آیت ا... صدیقی دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر و امام جمعه موقت تهران در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.

۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۸:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید