اخبار

پرونده های فیزیکی موسسات فرهنگی و هنری الکترونیکی می شود

پرونده های فیزیکی موسسات فرهنگی و هنری الکترونیکی می شود
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: در راستای اهداف دولت الکترونیک تمامی پرونده های فیزیکی موسسات فرهنگی و هنری الکترونیکی می شوند.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ «رضا رضایی» اظهار کرد: از سال 1395تمامی مراحل ثبت نام و صدور پروانه های موسسات فرهنگی و هنری به صورت الکترونیک انجام می شد و تمامی متقاضیان می بایست با مراجعه به سامانه صدور مجوز موسسات فرهنگی هنری به آدرس  maraakez.ir  درخواست خود را ثبت و مراحل صدور پروانه را انجام دهند.

وی افزود: این ابلاغیه مشمول آن دسته از موسسات چند منظوره می‌شود  که درخواست‌های تغییرات هیأت موسس ، مدیر مسئول، افزایش موضوع فعالیت ها،تغییر مکان، تمدید پروانه را دارند و فراخوان به شکل عمومی و برای تمام موسسات نیست.

وی بیان داشت: متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه اینترنتی دبیرخانه هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی به آدرس اینترنتی https://tmsh.farhang.gov.ir/ مراجعه  و یا با کارشناسان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها تماس بگیرند.

موسسه فرهنگی هنری فردای بهتر بجنورد اولین موسسه فرهنگی هنری چندمنظوره است که در سال 1400  از پرونده فیزیکی به پرونده الکترونیکی تبدیل وضعیت شد.

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید