اخبار

تیرماه 1400؛ آزمون جامع و ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر برگزار می شود

تیرماه 1400؛ آزمون جامع و ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر برگزار می شود
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری دومین آزمون جامع و سی و چهارمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر شاخه کاردانش در تیرماه 1400 همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ «ابوالحسن حیدری» با اعلام این خبر گفت: دومین آزمون جامع و سی و چهارمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر شاخه کاردانش برای سال تحصیلی 1400-1399 در تیرماه 1400 برگزار می شود.

وی افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی آزمون تئوری و عملی این دوره جامع و ادواری بصورت آنلاین از پنجم تا هفدهم تیرماه سالجاری برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: آزمون جامع تیرماه سالجاری شامل کلیه فراگیران ورودی مهرماه 1399 می باشد که تا زمان برگزاری آزمون استانداردهای مهارتی خود را در مرکز مهارت آموزی به پایان رسانده باشند.

حیدری یادآوری شد: کلیه مهارت آموزان ورودی مهر و بهمن ماه 1399 برای انتخاب تعداد استانداردهای درسی مورد آزمون مطابق با داده های آزمون هنر در خصوص تعداد استانداردهای درسی اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: متقاضیان شرکت کننده در آزمون ادواری سی و چهارم می توانند از یکم اردیبهشت ماه تا شانزدهم خردادماه سالجاری از طریق سامانه آزمون هنر به آدرس https://azmoonehonar.ir ثبت نام نمایند. همچنین جهت کسب اطلاع بیشتر در خصوص تعیین رشته و نحوه ثبت نام به شیوه نامه مندرج در سامانه مذکور مراجعه کنید.

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید